OPERATOR SPRZĘTU BUDOWLANEGO

Data dodania: 2022-01-12 08:17:59
#ID: 33458

Opis stanowiska:

praca na budowach na terenie całego kraju

 obsługa
maszyn i urządzeń zgodnie z posiadanymi uprawnieniami w szczególności żurawia
samojezdnego – dźwigu na podwoziu samochodowym,

 kontrola
stanu technicznego i bieżąca konserwacja sprzętu (smarowanie, mycie,
czyszczenie, proste naprawy, montaż itp.),

 demontaż
sprzętu, przygotowanie do transportu sprzętu używanego na budowie,
przygotowanie sprzętu do rozpoczęcia prac,

Wymagania:

 wykształcenie min. zasadnicze
zawodowe,

 doświadczenie w zawodzie operatora,

 prawo jazdy kat. B,C, mile widziane
prawo jazdy kat E,

 uprawnienia do obsługi żurawi samojezdnych
(dźwig na podwoziu samochodowym),

 dyspozycyjność, zaangażowanie,
punktualność, odpowiedzialność, dbałość o sprzęt,

 chęć rozwoju i podnoszenia swoich
kwalifikacji (możliwe kursy szkoleniowe)

 mile widziane:

kierowanie
/ operowanie sprzętem specjalistycznym,

uprawnienia
do konserwacji urządzeń transportu bliskiego,

uprawnienia
do obsługi żurawi samojezdnych typ gąsienicowy boczny (dźwig boczny),

uprawnienia
do obsługi koparko-ładowarki kl. III (wszystkie typy),

uprawnienia
do obsługi koparek jednonaczyniowych klasa I,

Oferujemy:

Pracę
w rozwijającej się stabilnej firmie i pewnego pracodawcę.

Różnorodność
zadań i interesujące wyzwania zawodowe.

Możliwość
rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień.

Przyjazną
atmosferę pracy.

Stabilne
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Kontakt
z nowoczesnymi technologiami.

Możliwość
realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem.

Atrakcyjny
pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych (dofinansowania z ZFŚS, Pracowniczy
Program Emerytalny).

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z tvpodkarpacie.pl