REKLAMA

Amstaff szczeniaki sprzedaż

Data dodania: 2019-12-02 16:02:08
#ID: 10424

Witam!

Z wielką radością mamy zaszczyt ogłosić przyjście na świat zdrowych, pięknych i mocnych szczeniąt (błękitno-białych) dnia 27.10.2019roku.


4 pieski i 6 suczek będą do odbioru na święta Bożego Narodzenia.


Maluchy rozwijają się prawidłowo i rosną jak na drożdżach. Są przyjazne dla ludzi, bardzo ufne i uwielbiają spędzać czas na zabawie z człowiekiem.


Szczenięta przy odbiorze będą posiadały książeczkę zdrowia z informacją o odrobaczeniu i szczepieniu wykonanym w odpowiednim wieku. Każdy maluch będzie posiadał rodowód.


Lusia i Benio to rodzice szczeniaków są to psy stabilnie psychiczne, mieszkające od szczeniaka z nami w domu. Są to nasi członkowie rodziny których traktujemy jak nasze dzieci. Pieski nigdy nie były zamykane w budach i więzione na łańcuchach.

Lusia - błękitno- płowa ( rudo- biała) suczka z przyjaznym nastawieniem dla ludzi a w szczególności dla dzieci. Wychowywana z dziećmi od pierwszych dni. Uwielbia gości w naszym domu. Aktywna suczka która uwielbia pieszczoty i zabawy z innymi naszymi psami.

Benio- amstaff blue - błękitno - biały    (grafitowo- biały) ( to po tacie szczeniaki odziedziczyły umaszczenie) . Pięknie zbudowany samiec jest przyjazny dla każdego. Uwielbia zabawy z dziećmi i małymi szczeniakami. Bardzo cichy i wyrozumiały pies.


Dla naszych szczeniaków szukamy domu takiego jak nasz. Pełnego ciepła i miłości. Nowy właściciel dla szczeniaków to taki który jest odpowiedzialny i świadomy rasy jaką jest American Staffordshire Terrier.


Rodowody i książeczki Lusi i Benia będą możliwe do wglądu przy oględzinach szczeniaków.


Zapraszamy do oglądania i rezerwacji. Warunkiem zarezerwowania szczeniaka jest wpłata zadatku w wysokości 500zl.( zadatek nie zwracany przy odmowie rezerwacji)


Umowa kupna zawierana w dniu całkowitej zapłaty.


Koszt jednego szczeniaka to 1800zl( do negocjacji)


Nasza hodowla jest pełno prawna i zarejestrowana.


Dodatkowe zdjęcia i informacje udzielamy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym :)

Zapraszamy:)

501 663 550Cena: 1800zł

Powołaj się na ogłoszenie z tvpodkarpacie.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Zwierzęta domowe
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Zwierzęta domowe


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie
Inline
Inline