Nauka jazdy AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, szkolenia okresowe, kwalifikacje wstępne M. Ziemiańska-Głuszko

Opis:


Prowadzone przez nas szkolenia przygotowują do uzyskania prawa jazdy kategorii: AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE.  Prowadzimy także szkolenia zawodowe dla kierowców wykonujących transport drogowy w zakresie kwalifikacji wstępnych oraz szkoleń okresowych w ramach bloków programowych do kat. C, CE oraz D, DE.

Doświadczenie zawodowe w szkoleniach kandydatów na kierowców posiadamy od kilkunastu lat. W ciągu tych wielu lat pracy zebraliśmy bagaż doświadczeń i na jego podstawie ciągle staramy się usprawniać prowadzone szkolenia wykorzystując innowacyjne metody nauczania przez idealnie dobranych i doświadczonych instruktorów. Pragniemy swoją pasję do prowadzenia pojazdów przekazać wszystkim kursantom. Podczas szkoleń panuje bezstresowa i przyjazna atmosfera, co w połączeniu z zaangażowaniem i wiedzą instruktorów umożliwia dobre przygotowanie kandydatów na kierowców.

W Sanoku, w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Jagiellońskiej 55, tuż obok przystanku MKS mieści się nasza siedziba - biuro obsługi klienta oraz profesjonalnie wyposażona w nowoczesne urządzenia sala wykładowa. W Zagórzu, przy ul. Składowej 4 posiadamy przestronny plac manewrowy. Posiadamy własną flotę pojazdów zapewniających szkolenia na najwyższym poziomie.

Zależy nam, aby każdy nasz kursant wypracował w sobie nawyki dobrego kierowcy takie jak: eco driving, jazda defensywna, bezpieczna i przepisowa jazda, życzliwość oraz tolerancja dla innych uczestników ruchu drogowego, a sama jazda była bezstresową przyjemnością. Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie Państwa do egzaminu państwowego, aby wynik był pozytywny, a Państwa satysfakcja i wiedza były na najwyższym poziomie.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych kursantów był zadowolony z wyboru naszego ośrodka. Jesteśmy bardzo elastyczni i staramy się dopasować do Państwa wolnego czasu.

Szkolimy pojazdami takimi samymi jakie wykorzystywane są podczas egzaminów państwowych.

Pozostaje tylko zapisać się na kurs, a następnie cieszyć się z nowo nabytych umiejętności – przyjdźcie i przekonajcie się sami.

Serdecznie zapraszamy!

Masz pytania?

Kontakt z nami możliwy jest na wiele sposobów:

  • w siedzibie firmy - w biurze w Sanoku, przy ul. Jagiellońskiej 55
  • dzwoniąc pod nr tel. 786 042 022
  • pisząc e-mail na adres: biuro@oskideal.pl
  • poprzez serwis społecznościowy Facebook @oskidealsanok  

Oferta:


Lokalizacja:


KATALOG FIRM | Kategorie: