REKLAMA

Za zbyt szybką jazdę dwóch kierowców straciło uprawnienia

DĘBICA/PODKARPACIE. Policjanci z dębickiej drogówki zatrzymali dwóch kierujących, którzy zdecydowali się przekroczyć dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

117 i 107 km/h to prędkość, z jaką poruszali się kierujący w miejscowościach Bielowy oraz Brzostek. Każdy z kierowców otrzymał wysoki mandat i punkty karne. Dodatkowo zostały im zatrzymane prawa jazdy na 3 miesiące.

Najwyższy mandat, bo aż trzy tysiące złotych oraz 13 punktów karnych, otrzymał kierujący mazdą, 29-letni mieszkaniec Zimnej Wody, który jechał z prędkością 107 km/h w Brzostku. Mężczyzna popełnił to wykroczenie w warunkach recydywy, stąd musiał liczyć się z tak wysoką karą finansową. Kolejnym kierowcą, który stracił prawo jazdy był 31-letni mieszkaniec Krosna. Mężczyzna w Bielowych podróżował bmw z prędkością 117 km/h. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem w wysokości dwa tysiące złotych oraz 14 punktami karnymi – informuje Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

predkosc debica

Policja apeluje, aby zawsze stosować się do ograniczeń prędkości. Niedostosowanie jej do warunków ruchu, to najczęstsza przyczyna zdarzeń drogowych.

Źródło: KPP w Dębicy

15-01-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)