REKLAMA

Jechał przez Tarnobrzeg 102 km/h. W „nagrodę” otrzymał 28 punktów

TARNOBRZEG/PODKARPACIE. Kierowca citroena jechał przez Tarnobrzeg z prędkością 102 km/h. Dodatkowo wyprzedał inne pojazdy na przejściu dla pieszych. 20-letni kierowca stracił prawo jazdy oraz otrzymał, dwa mandaty o wartości 3 tys. złotych.

W sobotę przed godz. 10, na ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu, policjanci ruchu drogowego, wchodzący w skład grupy Speed, zatrzymali do kontroli drogowej osobowego citroena. Za kierownicą pojazdu siedział 20-letni mieszkaniec gminy Gorzyce.

– Okazało się, że 20-latek jechał z prędkością 102 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, na dodatek wyprzedzał inne pojazdy na przejściu dla pieszych. Młody kierowca za zbyt szybką jazdę stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Ponadto otrzymał dwa mandaty o łącznej wartości 3 tysięcy złotych oraz 28 punktów karnych – informuje Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu.

pred

Policjanci ruchu drogowego, z grupy SPEED Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, prowadzą szereg działań, aby kierowcy zachowywali się odpowiedzialnie, a ci, którzy tego nie robią, ponosili odpowiednie konsekwencje. Prędkość i stan trzeźwości kierujących są pod szczególnym nadzorem funkcjonariuszy.

Źródło: KMP w Tarnobrzegu

Fot. Pixabay

15-01-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)