REKLAMA

Jakub Gruszecki poprowadzi seniorów KS WIKI Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Jakub Gruszecki – założyciel i koordynator Akademii Piłkarskiej Sanok od nowego sezonu poprowadzi drużynę seniorską KS WIKI Sanok występującą w klasie okręgowej.

To naturalna kolej rzeczy. Objąłem tę drużynę, aby wprowadzać młodych wychowanków Akademii Piłkarskiej Sanok. Teraz chłopcy nie muszą rozchodzić się po okolicznych miejscowościach, ale mają możliwość trenowania i grania w doskonałych warunkach na obiektach WIKI. Młody zespół miał być wsparty doświadczonymi zawodnikami, jednak z różnych względów będziemy zdani na siebie. Jestem spokojny o jakość zespołu. Wracają do Sanoka moi wychowankowie ograni w wyższych ligach, co mnie szczególnie cieszy. Mamy zdolną młodzież i palącą się do gry. Również dzięki temu, że każda drużyna w Akademii gra w ten sam sposób, to swoją szansę mogą dostać młodsi zawodnicy juniorów, nie mając problemów z adaptacją taktyczną. Oni już nie mogą się doczekać – powiedział Jakub Gruszecki.

Nową funkcję Gruszecki będzie dzielił z pracą w Akademii, odpowiadając za juniorów. Będzie również kontynuować pracę z rocznikiem 2015.

Jestem dumny patrząc jak szybko się rozwijają. Dużo tego, ale ta Akademia to całe moje życie i nie chcę z tego rezygnować – dodał nowy trener seniorów KS WIKI Sanok.

Życzymy trenerowi owocnej pracy z młodymi piłkarzami i realizacji planów – słyszymy od włodarzy klubu.


Jakub Gruszecki
– trener KS WIKI Sanok, foto: archiwum eSanok.pl

źródło: KS WIKI Sanok

05-07-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)