REKLAMA

Zapraszamy na wydarzenie lotnicze SKRZYDŁA PODKARPACIA

KORCZYNA / PODKARPACIE. Stowarzyszenie Życiowa Przestrzeń oraz Centrum Konferencyjno-Bankietowe Szklane Lniane w Korczynie serdecznie zapraszają na wydarzenie lotnicze „SKRZYDŁA PODKARPACIA”.

Już 1 października w „Szklane Lniane” w Korczynie, na wszystkich pasjonatów lotnictwa i nie tylko, czekać będzie wiele atrakcji w tym:

  • ciekawe prelekcje ekspertów o zróżnicowanej tematyce lotniczej;
  • prezentacja rekonstruktorów;
  • wystawy prac i zdjęć o tematyce lotniczej;
  • symulatory lotu;
  • strefy edukacyjno-warsztatowe;

Przy sprzyjających warunkach pogodowych, będzie można podziwiać także ultralekki samolot SAMBA czy szybowiec.

„SKRZYDŁA PODKARPACIA” to wydarzenie przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą spędzić niedzielne popołudnie w lotniczym klimacie, pogłębiając swoją wiedzę o tematykę lotniczą, wyrażoną także w aspekcie historycznym.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Start godz. 14.00.

 

„Wieczory z Niepodległą” to cykl spotkań tematycznych, związanych z tematem niepodległościowym. Odbywać się one będą w Restauracji KLIMAT w Iwoniczu-Zdroju oraz w Centrum Konferencyjno-Bankietowym Szklane Lniane w Korczynie. Skierowane są zarówno do mieszkańców Regionu, jak również gości przybywających w miejscowościach uzdrowiskowych, takich jak Iwonicz-Zdrój i Rymanów-Zdrój. Każde ze spotkań będzie poświęcone zróżnicowanej tematyce. Podczas każdego z wydarzeń będzie można spotkać się z wyjątkowymi osobistościami, wybitnymi znawcami historii, militariów czy sztuki.

Projekt „Wieczory z Niepodległą” jest dofinansowany ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

materiały nadesłane

18-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)