REKLAMA

UNIHOKEJ. Wyniki X i XI kolejki SLU. Emocjonujące pojedynki

SANOK / PODKARPACIE. W ostatnich dniach rozegrano X i XI kolejkę Sanockiej Ligi Unihokeja. Przedstawiamy wyniki rywalizacji.

cXOv82

Sanocka Liga Unihokeja pod patronatem Fundacji Rozwoju Sportu w Sanoku.

X kolejka wyniki :

Zimny Browar – Joker Kosmetyki Sanok 6 : 5k (2 : 3)

(00:35) 0:1 Filipek Konrad (Hućko Bartosz)
(07:28) 1:1 Brukwicki Maciej
(12:25) 2:1 Janik Michał (Cybuch Marcin)
(14:15) 2:2 Dulęba Marcin (Filipek Konrad)
(16:38) 2:3 Dulęba Marcin (Filipek Konrad)
(18:20) 3:3 Cybuch Marcin
(20:44) 3:4 Pasierbowicz Dawid (Piotrowski Łukasz)
(23:45) 4:4 Stubenvoll-Hański Damian
(25:15) 4:5 Gadomski Łukasz (Pasierbowicz Dawid)
(33:24) 5:5 Rudy Tomasz (Janik Michał)
Karne – 4 : 3
DRK – 6:5 Cybuch Marcin

Strzały: 8 : 17
Kary: 0 – 6 min.

Forest – Wilki Sanok 0:7 (0:1)

(13:28) 0:1 Sujkowski Jakub (Sokołowski Piotr)
(18:35) 0:2 Sujkowski Jakub (Zygmunt Karol)
(21:00) 0:3 Sujkowski Jakub (Gomułka Piotr)
(23:21) 0:4 Sokołowski Tomasz (Gomułka Piotr)
(24:06) 0:5 Sujkowski Jakub (Gomułka Piotr)
(27:05) 0:6 Sokołowski Tomasz (Pelc Witold)
(32:45) 0:7 Zygmunt Karol (Brichaczek Jakub)

Strzały: 4:22
Kary: 0-2

Epaka.pl Sanok – AZS UP Sanok 2:3 (2:2)

(07:08) 0:1 Mielniczek Arkadiusz (Kobylarski Michał)
(10:00) 0:2 Ginda Damian
(13:00) 1:2 Czopor Maciej (Starościak Michał)
(16:48) 2:2 Słomiana Jakub (Słapiński Michał)
(32:51) 2:3 Kowalski Mateusz (Ginda Damian)

Strzały: 12-13
Kary: 0-0

XI kolejka wyniki :

AZS UP Sanok – Joker Kosmetyki Sanok 4 : 2 (2 : 0)

(10:47) 1:0 Poznański Jakub (Ziemba Kamil)
(13:36) 2:0 Kobylarski Michał (Poznański Jakub)
(19:54) 2:1 Dulęba Marcin (Sienkiewicz Filip)
(23:59) 2:2 Sienkiewicz Filip (Gadomski Łukasz)
(27:01) 3:2 Kobylarski Michał (WolaninTomasz)
(33:47) 4:2 Zadylak Piotr (Ziemba Kamil)

Strzały: 9 : 21
Kary: 0 – 0 min.

Wilki Sanok – Epaka.pl Sanok 6:2 (2:2)

(01:59) 1:0 Sokołowski Tomasz (Ambicki Michał)
(06:54) 1:1 Źrebiec Franciszek
(12:29) 1:2 Łańko Oliwer (Starościak Michał)
(16:21) 2:2 Zacharski Mariusz (Zygmunt Karol)
(21:59) 3:2 Pelc Witold (Zacharski Mariusz)
(24:45) 4:2 Ambicki Michał (Pelc Witold)
(30:45) 5:2 Pelc Witold (Sokołowski Tomasz)
(32:56) 6:2 Sokołowski Tomasz (Zygmunt Karol)

Strzały: 19:16
Kary: 4 – 16 min.

Zimny Browar – Forest 5:6 (4:1)

(01:40) 1:0 Popiel Hubert (Janik Michał)
(02:05) 2:0 Skubiński Piotr (Cybuch Marcin)
(10:01) 3:0 Popiel Hubert (Pelczarski Łukasz)
(11:28) 3:1 Dorotniak Dariusz
(14:30) 4:1 Rudy Tomasz (Pelczarski Łukasz)
(19:40) 4:2 Dorotniak Dariusz (Kamiński Krzysztof)
(20:43) 4:3 Pielech Krystian (Dorotniak Dariusz)
(25:51) 5:3 Popiel Hubert (Dębicki Andrzej)
(31:25) 5:4 Krystian Pielech
(32:25) 5:5 Zygmunt Maciej (Pielech Krystian)
(32:39) 5:6 Gratkowski Szymon

Strzały: 21-22
Kary: 2-0 min.

źródło: materiały nadesłane

foto: Tomasz Sowa, archiwum eSanok.pl

 

25-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.