REKLAMA

Trwa zbiórka na rzecz ukraińskiej jednostki frontowej A 4638

POWIAT SANOCKI. W ostatnich dniach 2022 roku do Urzędu Gminy Besko, poprzez Ministerstwo Obrony Narodowej Ukrainy, dotarła prośba dowódcy jednostki wojskowej A 4638, ppłk Igora Kilimenko o wsparcie jego jednostki walczącej na pierwszej linii frontu.

normal_ec6922668d84ac62896872b113f88f7f93c384cf

– Z rozeznania, jakie przeprowadziliśmy wynika, że żołnierzom potrzebne są środki opatrunkowe, specjalistyczna odzież zimowa, bielizna termoaktywna, śpiwory, koce, grube karimaty czy też buty. Wszystkie wymienione materiały są niestety drogie, ale też niezbędne do przetrwania w okopach w bardzo wymagających warunkach ukraińskiej zimy. Kwota, za jaką chcielibyśmy zakupić potrzebne rzeczy to 60 000,00 zł. W związku z powyższym zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o choćby najmniejszy gest solidarności z Ukraińcami walczącymi o wolność swojej Ojczyzny, ale również o prawo wszystkich Europejczyków do samodzielnego decydowania o swoim losie – czytamy na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Sanoku.

Liczy się każda złotówka. Nie bądźmy obojętni!

LINK DO ZBIÓRKI KLIKNIJ

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku


ZOBACZ RÓWNIEŻ: SANOK: Spektakl „Dziewczynka z zapałkami” w Sanockim Domu Kultury

24-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.