REKLAMA

Mieszkańcy nie chcą wiatraków! Manifestacja przed urzędem (VIDEO, ZDJĘCIA)

Mieszkańcy nie chcą wiatraków! Manifestacja przed urzędem (VIDEO, ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. Mieszkańcy czterech miejscowości z terenu powiatu brzozowskiego nie poddają się w walce przeciwko budowie w ich miejscowościach potężnych wiatraków. Dzisiaj, na Rynku w Brzozowie oraz przed Urzędem Gminy w Nozdrzcu zorganizowana zostanie manifestacja. – Nie odpuścimy, będziemy walczyć do końca! – zapowiadają zdeterminowani mieszkańcy Baryczy, Wesołej, Hłudna i Nozdrzca.


protestujący mieszkańcy podczas sesji sejmiku pod koniec sierpnia 2023

Stowarzyszenie Dolina Baryczki zaprasza wszystkich popierających działania stowarzyszenia do MANIFESTACJI w dniu 15.09.2023 tj. piątek o godzinie 11:30 w Brzozowie, w rynku, okolicy ratusza.

Jak czytamy w komunikacie, po manifestacji w Brzozowie około 13:00 organizatorzy planują udać się pod Urząd Gminy w Nozdrzcu. – Chcemy uświadomić władze lokalne – wójta i cały urząd, że nie chcemy żyć w elektrowni wiatrowej – czytamy na stronie stowarzyszenia.

Mieszkańcy Baryczy, Wesołęj, Hłudna i Nozdrzca protestowali również podczas niedawnej sesji Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Poniżej nasz materiał video. Wypowiedzi radnych wojewódzkich w nagłówku artykułu.

Protest mieszkańców podczas sesji sejmiku! DARIUSZ SOBIERAJ: Chcemy ten problem rozwiązać (VIDEO, ZDJĘCIA)

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

źródło: Red., Dolina Baryczki – Fb

15-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)