REKLAMA

Brzozów powitał nowy rok 2023!

Kilkaset mieszkańców i gości bawiło się w sylwestrową noc na brzozowskim Rynku. Była zabawa przy muzyce didżeja oraz pokaz pirotechniczny. 

Szampańską zabawę od godziny 22 poprowadził Dj Kusy, który przypomniał najbardziej taneczne przeboje. Pogoda w tym roku wyjątkowo dopisała, a chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało. Ciepła noc przyciągnęła na brzozowski Rynek, zarówno młodzież jak i dorosłych oraz całe rodziny. Na mieszkańców czekała kiełbasa z grilla i gorąca herbata.
Po wspólnym odliczaniu, Nowy Rok powitany został pokazem pirotechnicznym. Później życzenia mieszkańcom złożyli poseł na Sejm RP Adam Śnieżek, starosta brzozowski Zdzisław Szmyd oraz organizator tegorocznego Sylwestra na Rynku burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński.
Składamy serdeczne podziękowania za pomoc przy organizacji wydarzenia dla Jakuba Szczepka, Ochotniczych Straży Pożarnych w Starej Wsi i Brzozowie oraz Policji.
źródło: Gmina Brzozów

03-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.