REKLAMA

Zderzenie z udziałem trzech samochodów. Kierowcy trafili do szpitala (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Policjanci oraz służby ratownicze pracowali w środę na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło na tzw. „ślimaku” w Nagnajowie. Jak ustalono, 25-latka kierująca fordem fiestą, wymusiła pierwszeństwo przejazdu i zderzyła się z bmw, następnie ford uderzył jeszcze w jadące bezpośrednio za nim audi. Kierująca fordem i bmw trafiły do szpitala na badania.

303-246983
W środę po godz. 19, policjanci zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego do jakiego doszło w Nagnajowie, na tzw. „ślimaku” – pełniącym rolę skrzyżowania drogi krajowej nr 9 i dróg wojewódzkich nr 871 i 985, z udziałem trzech pojazdów – forda fiesty, bmw i audi.

Według wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letnia kobieta, kierująca fordem fiestą, jadąc drogą krajową nr 9 w Nagnajowie, podczas zjeżdżania na węzeł komunikacyjny, wymusiła pierwszeństwo przejazdu i zderzyła się z bmw, którym kierowała 20-letnia kobieta. Siła uderzenia spowodowała, że ford uderzył jeszcze w jadące bezpośrednio za nim audi, którym kierował 35-latek.

Do szpitala na badania lekarskie trafiły kierująca fordem i bmw.

Na miejscu pracowali policjanci, strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego. Policjanci ustalili, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

303-246982

źródło:  KMP Tarnobrzeg

16-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)