REKLAMA

Zderzenie dwóch peugeotów. Jeden z kierowców nietrzeźwy

PODKARPACIE. Nie ma już utrudnień na miejscu zdarzenia drogowego w Krasnem, na drodze krajowej nr 94. Po godz. 11, kierujący peugeotem 306, podczas wyprzedzania, zderzył się z kierującym peugeotem partnerem. Okazało się, że kierujący peugeotem 306, mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jest nietrzeźwy. W miejscu zdarzenia zablokowana była droga w kierunku Łańcuta. Przed godz. 14 ruch został przywrócony.

303-234862
Do zdarzenia doszło po godz. 11, w Krasnem. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący peugeotem 306, mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jadąc lewym pasem ruchu w kierunku Rzeszowa, wyprzedając pojazd poprzedzający, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z kierującym peugeotem partnerem. W wyniku zderzenia peugeot partner dachował.

Okazało się, że 36-letni kierujący peugeotem 306 jest nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego blisko 2 promile. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

W miejscu zdarzenia zablokowana był droga w kierunku Łańcuta, a ruch odbywał się wydzielonym pasem ruchu po przeciwnej stronie drogi. O godz. 13.40, pracujący na miejscu policjanci przywrócili ruch w obu kierunkach.

źródło: KMP Rzeszów


ZOBACZ RÓWNIEŻ: Uczestnicy manifestacji w Rzeszowie: Mamy dość CHORYCH PROCEDUR! Walczymy o DZIECI i WNUKI! Rządzący mają słuchać ludzi, nie DZIELIĆ!

tvPolska.pl


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie
 POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

19-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.