REKLAMA

RZEPEDŹ. Policjanci odzyskali skradziony rower i zatrzymali poszukiwanego 20-latka

POWIAT SANOCKI. Niespełna dwóch godzin potrzebowali policjanci z posterunku w Komańczy, aby ustalić sprawcę i odzyskać skradziony rower. Podczas sprawdzenia 20-latka w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez sąd w Jaśle w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

1_146

W ubiegłym tygodniu na Posterunek Policji w Komańczy przyszła kobieta, która chciała zgłosić kradzież roweru. Jednoślad pozostawiła przed sklepem w Rzepedzi, a gdy po niego wróciła, jednośladu już nie było.

Policjanci przyjęli zawiadomienie i rozpoczęli poszukiwania sprawcy oraz skradzionego roweru. Oglądając zapis monitoringu zwrócili uwagę na mężczyznę, który mógł mieć związek z kradzieżą. W jego domu zastali kolejnych dwóch mężczyzn, z których jeden przyznał się do kradzieży. Po sprawdzeniu 20-latka w policyjnych systemach okazało się, że dodatkowo jest on osobą poszukiwana przez jasielski sąd, do odbycia kar pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze odzyskali skradziony rower i oddali go właścicielce. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie w celu wykonania dalszych czynności.

 

źródło: KPP Sanok


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

06-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)