REKLAMA

PRZYPOMINAMY. Prezydent ANDRZEJ DUDA: Jestem absolutnie przeciwnikiem obowiązkowego szczepienia!

|

PRZYPOMINAMY. Prezydent ANDRZEJ DUDA: Jestem absolutnie przeciwnikiem obowiązkowego szczepienia!

W poniedziałek, 30 sierpnia 2021r. odbyło się posiedzenie Rady Gabinetowej zwołanej przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Podczas posiedzenia prezydent Andrzej Duda poruszał zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa podczas powrotu dzieci do szkoły, kolejnej fali zachowań oraz tego, jak będą wyglądały kolejne kroki na poszczególnych etapach pandemii. Prezydent zauważył również strach rodziców oraz dzieci przed kolejnymi obostrzeniami takimi jak m.in. zamknięcie szkół i odpowiedział na pytanie dotyczące obowiązkowych szczepień.

materiał partnera/ tvPolska.pl

270309717_261807879374800_1209704631361438290_n(1)

Prezydent Andrzej Duda podczas posiedzenia Rady Gabinetowej odpowiedział co z obowiązkowymi szczepieniami wobec osób, które nie chcą się szczepić.

Obowiązkowe szczepienia? Prezydent odpowiada:

Chcę panu premierowi i państwu powiedzieć jedno: jestem absolutnie przeciwnikiem obowiązkowego szczepienia. Uważam, że spowoduje to niepokoje społeczne, uważam, że jest to kwestia odpowiedzialności ludzi i każdy tę odpowiedzialność powinien ponosić sam– w taki sposób prezydent odniósł się do obowiązku szczepień.

Obowiązkowe szczepienia to przekroczenie granicy, na które nie możemy sobie pozwolić-oceniał pan prezydent.- Jeżeli ludzie będą do tego zmuszani, to będziemy mieć niedobrą sytuację społeczną, która naprawdę pogorszy nastroje – dodał prezydent.

źródło: tvpolska.pl, prezydent.gov,

 


ZOBACZ RÓWIEŻ: Uczestnicy manifestacji w Rzeszowie: Mamy dość CHORYCH PROCEDUR! Walczymy o DZIECI i WNUKI! Rządzący mają słuchać ludzi, nie DZIELIĆ! tvPolska.pl

17-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.