REKLAMA

„Precz z łapami od naszych domów”! Nie chcą obwodnicy! (ZDJĘCIA)

LESKO / PODKARPACIE. Dziś (15 bm.) o godzinie 16:00 na DW 893 w Huzelach rozpocznie się protest mieszkańców Huzel i Woli Postołowej, przeciwnych budowie obwodnicy Leska, biegnącej przez ich miejscowości. Biorąc pod uwagę ilość przygotowanych transparentów, widać, ze społeczność jest mocno zdeterminowana. Protestujący wyruszą spod świetlicy w Huzelach, w kierunku ronda w Lesku.

– Nie liczmy na nikogo tylko sami pokażmy swój sprzeciw takiej lokalizacji obwodnicy. Lepiej stracić 3 godziny na protest, niż budować nowy dom w innej lokalizacji. Mieszkańcy Leska będą również bardzo mile widziani, bo to jest ostatnia szansa by zawalczyć o prawdziwą obwodnicę. Bądźmy solidarni, bądźmy razem! Radni z Huzel i Postołowia, jak i pozostali radni, powiatowi i gminni – byłoby bardzo miło gdybyście wsparli przeciwników tej lokalizacji pseudoobwodnicy swoim autorytetem oraz obecnością – apelują organizatorzy protestu.

foto: archiwum Sołectwa Huzele

W związku z organizowanym protestem Policja informuje o utrudnieniach na DW 893 w godzinach 16:00 – 20:00. Jednocześnie sugerując podróżowanie alternatywnymi traktami. Sprawdź komunikat Policji: LESKO: Będą utrudnienia w ruchu!

Mapa: GDDKiA


15-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)