REKLAMA

Policjanci sanockiej komendy włączyli się w mikołajkową akcję! (ZDJĘCIA)

SANOK. Policjanci z sanockiej komendy chętnie włączają się w różnego rodzaju akcje charytatywne i pomocowe. Tym razem wzięli udział w akcji – „Zostań św. Mikołajem i zrób prezent podopiecznym Domu Pomocy Społecznej „Światło Nadziei” w Sanoku.

303-251670

Zawód policjanta jest ściśle związany z pomaganiem drugiemu człowiekowi. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sanoku bardzo chętnie włączają się w różnego rodzaju akcje charytatywne i pomocowe. Dlatego też bez wahania odpowiedzieli na zaproszenie organizatora i wzięli udział w III edycji akcji „Zostań św. Mikołajem i zrób prezent podopiecznym Domu Pomocy Społecznej „Światło Nadziei” w Sanoku”.

Wczoraj, w asyście sanockich policjantów i strażaków, podopiecznych Domu Pomocy Społecznej „Światło Nadziei” odwiedził długo wyczekiwany gość. Święty Mikołaj każdemu z mieszkańców przyniósł prezent, o jaki prosił we wcześniej napisanym liście.

Serdeczne podziękowania należą się organizatorowi akcji i wszystkim osobom o wielkich sercach, którzy włączyli się w tą szlachetną akcję. Takie działania pokazują, że okres przedświąteczny jest magiczny, pełen dobroci i życzliwości.

źródło: KPP Sanok


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


07-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.