REKLAMA

Liderzy KONFEDERACJI w Sanoku. Sala pęka w szwach (VIDEO, ZDJĘCIA)

Liderzy KONFEDERACJI w Sanoku. Sala pęka w szwach (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W sali domu weselnego „Niebo w gębie” w Sanoku trwa spotkanie liderów KONFEDERACJI z mieszkańcami miasta. Obecny jest między innymi poseł Grzegorz Braun oraz poseł Janusz Korwin-Mikke. Sala pęka w szwach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz materiału VIDEO.

TRANSMISJA DOSTĘPNA na stronie tvPolska.pl

O godzinie 17:00 w sali domu weselnego ”Niebo w gębie” w Sanoku przy ul. Wojska Polskiego 30 rozpoczęło się spotkanie z posłami Grzegorzem Braunem i Januszem Korwinem-Mikke, członkami Konfederacji. Podczas spotkania będzie mowa między innymi o wodorze i wizji Konfederacji dla Ziemi Sanockiej.

TRANSMISJA DOSTĘPNA na stronie tvPolska.pl

Grzegorz Braun już wczoraj  brał m.in. udział w wielkiej manifestacji w Rzeszowie, która odbyła się w celu wyrażenia sprzeciwu Polaków wobec segregacji sanitarnej i przymusowi szczepień.

Na rzeszowskim Rynku zjawiło się kilka tysięcy osób. Prowadzone transmisje na żywo, za pomocą popularnych serwisów były blokowane. Zapraszamy do odwiedzania serwisu naszego partnera tvPolska.pl , tam znajdziecie Państwo materiały, które obecnie w wielu serwisach są cenzurowane. Prowadzona przez naszą redakcje transmisja na fanpage Rzeszów24.pl na Facebook została po kilkunastu minutach zablokowana!

Wielka manifestacja w Rzeszowie! Protest, którego BAŁ SIĘ Facebook i YouTube – OBEJRZYJ na tvPolska.pl 


16-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)