REKLAMA

83-letni kierowca fiata stracił panowanie nad pojazdem. Prowadził bez uprawnień

PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło dzisiaj po godz. 10 na trasie Huta Złomy – Dębiny w gminie Narol. Kierowca fiata na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał do rowu. Jak się okazało 83-letni kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania.

303-234523

Niedostosowanie prędkości na oblodzonej drodze było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj po godz. 10, w gminie Narol na trasie pomiędzy miejscowościami Huta Złomy i Dębiny. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki fiat, 83-letni mieszkaniec gminy Narol nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Samochód przewrócił się na bok co uniemożliwiło mu wyjście z niego. Policjanci, którzy pierwsi przybyli na miejsce postawili pojazd na koła i pomogli mężczyźnie z niego wyjść. W wyniku zdarzenia 83-latek nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Jak się okazało mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem osobowym, a pojazd, którym jechał nie miał aktualnych badań technicznych. Teraz za spowodowanie kolizji, jazdę bez uprawnień i brak badań technicznych będzie odpowiadał przed sądem.

303-234525

303-234524

źródło: KPP LubaczówZOBACZ RÓWNIEŻ:

ZABŁOTCE. Polowanie w okolicach Dąbrówki? Interwencja policji (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

14-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)