REKLAMA

Stracił panowanie nad pojazdem. Trzy osoby ranne

PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudka. Kierujący bmw stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał w ogrodzenie posesji. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj, po godz. 18 w miejscowości Rudka. Pracujący na miejscy funkcjonariusze Komisariatu Policji w Tryńczy ustalili, że kierujący bmw, 21-letni mieszkaniec gminy Sieniawa, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w ogrodzenie posesji.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafił kierujący pojazdem oraz pasażerowie, w wieku 14 i 15 lat. Badania na zawartość alkoholu pokazały, że kierujący bmw był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

KPP Przeworsk

30-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.