REKLAMA

Ślisko na drodze! Plaga kolizji w jednym miejscu! (ZDJĘCIE)

USTJANOWA / PODKARPACIE. Apelujemy do kierowców, aby dostosowali prędkość do warunków panujących na drodze. Wczoraj w Ustjanowej, niemalże w tym samym miejscu, doszło do trzech kolizji drogowych. Na szczęście nikt w zdarzeniach nie ucierpiał.

Do wszystkich zdarzeń doszło wczoraj w Ustjanowej. Padający deszcz znów przysporzył wielu problemów kierowcom. Pierwszą kolizję drogową, ustrzycka policja odnotowała po godz. 12. Jak ustalili policjanci, kierujący bmw, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zjechał na przeciwległy pas ruch, uderzając w audi. Kilkanaście minut później, kierowca volkswagena, widząc na drodze zdarzenie drogowe, stracił panowanie nad samochodem i wjechał do rowu. Z kolei kilka godzin później, kierujaca peugeotem straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w pojazd pomocy drogowej.

Wszystkie zdarzenia drogowe miały miejsce praktycznie na tym samym odcinku drogi powiatowej. Na szczęście tym razem nikt z uczestników zdarzeń nie ucierpiał. Wszyscy kierowcy biorący udział zdarzeniach byli trzeźwi.

KPP Ustrzyki Dolne

25-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)