REKLAMA

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej 63-latki!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od grudnia policjanci poszukiwali zaginionej mieszkanki Rzeszowa. W piątek funkcjonariusze wydziału kryminalnego wspólnie ze strażakami ponownie sprawdzali koryto Wisłoka.

W Czarnej, już na terenie powiatu łańcuckiego, na środku rzeki zauważyli ciało, które zaczepiło się o wystający z wody konar. Okazało się, że było to ciało poszukiwanej kobiety.

IXqIhg

Foto: archiwum KMP Rzeszów / zdjęcie poglądowe

63-letnia kobieta zaginęła 28 grudnia. Od tego czasu, kiedy jej zaginięcie zgłosiła rodzina, poszukiwali jej rzeszowscy policjanci. W dniu zaginięcia około godziny 18:00 kobieta wyszła z domu i od tego czasu urwał się z nią kontakt.

Policjanci sprawdzili miejscowe szpitale, noclegownie, miejsca gdzie zaginiona mogła trafić. Kilkukrotnie sprawdzili również brzegi i koryto Wisłoka.

W piątek kryminalni wspólnie ze strażakami ponowili poszukiwania. Sprawdzali koryto od mostu Lwowskiego w Rzeszowie w dół rzeki w kierunku granic powiatu.

Około godziny 13:00 w Czarnej, już na terenie powiatu łańcuckiego, na środku rzeki zauważyli ciało, które zaczepiło się o wystający z wody konar. Okazało się, że było to ciało kobiety

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. W poniedziałek 8 lutego rodzina zaginionej potwierdziła jej tożsamość.

Okoliczności śmierci kobiety ustalają teraz policjanci z komendy w Łańcucie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łańcucie.

Źródło: KMP Rzeszów

08-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.