REKLAMA

Pożar stolarni. W akcji ponad 70 strażaków! (ZDJĘCIA)

PRZĘDZEL / PODKARPACIE. – O godzinie 4:48 na stanowisko kierowania komendanta powiatowego w Nisku wpłynęło głoszenie o pożarze budynków gospodarczych w miejscowości Przędzel. Po dojeździe na miejsce pierwszych zastępów okazało się, że ogień obejmuje trzy obiekty wraz z przybudówkami o powierzchni ok 400 m kw. Zagrożony przez ogień jest budynek mieszkalny, hala traków oraz skład tarcic – przekazuje mł. bryg. Ireneusz Stafiej, KP PSP Nisko.

Do działań zadysponowano 19 zastępów straży pożarnej z powiatu niżańskiego, SP-Gaz z Łańcuta oraz samochód cysternę ze Stalowej Woli. W akcji gaśniczej która trwała 10 godzin wzięło udział 73 strażaków OSP i PSP.

– Spaleniu uległa stodoła, (wewnątrz znajdowały się maszyny stolarskie – frezarka, równiarka, przecinarka), stolarnia z wyposażeniem oraz częściowo obora, spalone drewno opałowe oraz skład paszy dla zwierząt . Dzięki działaniom ratowników nie dopuszczono do rozprzestrzeniania się pożaru na sąsiednie budynki – uzupełnia mł. bryg. Ireneusz Stafiej.

foto: OSP Rudnik nad Sanem, fbZOBACZ RÓWNIEŻ:

Pożar budynku. Blisko 30 strażaków walczyło z ogniem! (VIDEO, FOTO)ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Prezydent RAFAŁ PIECH ujawnia: Czy zgodzimy się na PRZYMUS i segregacja❓ SZOKUJĄCE dane w Polsce / tvPolska.pl


14-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.