REKLAMA

Piknik rodzinny. Nowa altanka i plac dla mieszkańców (ZDJĘCIA)

CZERTEŻ / PODKARPACIE. Piknik rodzinny Sołectwa Czerteż odbył się w radosnej atmosferze, a pogoda dopisała do samego końca, zapewniając uśmiechy na twarzach dzieci oraz integrację wsi. Zarówno starsi jak młodsi czerteżanie cieszyli się wieloma atrakcjami, konkursami, upominkami, poczęstunkami, ogniskiem, swojską muzyką i przyjazną atmosferą.

– Gratulujemy również zwyciężczyni konkursu na najlepszą budkę/karmnik dla ptaków – Helence Kielar, która na pikniku otrzymała nagrodę i dyplom, a jej dzieło zawisło pod naszym Świerkiem. Dziękujemy inicjatorom, Sołectwu, LUKS Czerteż, Fundacji Orlen i wszystkim działaczom za zorganizowanie miejsca wspólnych spotkań oraz imprezy, dziękujemy tym mieszkańcom którzy wspólnymi siłami tworzą i dbają o wieś. Zapraszamy „Pod Świerka” – czytamy na fanpage Wieś Czerteż, fb.

Podczas niedzielnego spotkania oficjalnie oddano do użytku nowowybudowaną altankę oraz plac rekreacyjno-edukacyjny z atrakcjami dla najmłodszych.

foto: Wieś Czerteż, fb


19-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.