REKLAMA

Patrik Spěšný zostaje w Sanoku! Bramkarz podpisał dwuletni kontrakt

SANOK / PODKARPACIE. Podpora bramki Ciarko STS Sanok Czech Patrik Spěšný podpisał nowy kontrakt z ósmą drużyną Polskiej Hokej Ligi. Nowa umowa 25-latka będzie obowiązywała przez najbliższe dwa lata.

Spěšný w sezonie 2020/2021 był niezastąpiony w bramce Ciarko STS Sanok. Wystąpił we wszystkich 36 spotkaniach ligowych. Tylko w jednym meczu na 15 minut i 15 sekund zastąpił go Kacper Wojciechowski. W tym czasie „Pata” obronił 1263 strzały z 1373 oddanych na jego bramkę. Bronił ze skutecznością 92%, co dało mu czwarte miejsce wśród ligowych bramkarzy.

– Cieszymy się, że udało nam się szybko i sprawnie porozumieć z Patrikiem, który w niedawno zakończonym dla nas sezonie pokazał, że należy do czołówki bramkarzy w Polsce – powiedział prezes Ciarko STS Sanok, Michał Radwański. – Prowadzimy rozmowy z kolejnymi zawodnikami, którzy nas reprezentowali w sezonie 2020/2021. W pierwszej kolejności budujemy skład w oparciu o tych, którzy pokazali się z dobrej strony w udanym dla nas sezonie – dodał prezes.

źródło: STS Sanok

11-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline