REKLAMA

Paleta barw w Bieszczadach! Jest po prostu pięknie! (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Bieszczady o każdej porze roku są piękne. To wie każdy, kto odwiedził nasz region. Jesienią jest jednak wyjątkowo! Paleta barw, która otacza nas zewsząd, przy słonecznej aurze zachwyci niejednego. Zobaczcie sami i nadsyłajcie nam zdjęcia z wypraw w Bieszczady.

Na fanpage fb Nadleśnictwa Baligród opublikowano zdjęcie i jedno słowo: – Złoto! Foto: Marcin Czapliński.

Foto: Marcin Czapliński / Nadleśnictwo Baligród, Lasy Państwowe


Z kolei wczoraj na profilu Bieszczadzkiego Parku Narodowego napisano: – Poranek w Ustrzykach Górnych. Jak widać rozpoczął się już jesienny spektakl barw. (…) Droga prowadzi oczywiście do Wołosatego – dla jednych wiąże się z codziennym dojazdem do pracy, ale w pięknym otoczeniu przyrody, a dla innych – z perspektywą górskiej wyprawy – czytamy.

Foto: Bieszczadzki Park Narodowy, fb


Równie piękna fotografia na fanpage Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem : Barwnie… – krótko, ale konkretnie!

Foto: Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem, Nadleśnictwo Stuposiany[/caption


Zachęcamy do nadsyłania podobnych fotografii na adres: redakcja@esanok.plWysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.


Również od Państwa otrzymaliśmy kilka pięknych zdjęć z wycieczki. Poniżej fotografie wykonane w Górach Słonnych, paśmie należącym do Gór Sanocko-Turczańskich.

foto: Krzysztof Krynicki


05-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.