REKLAMA

Nie żyje trener Artur Kupiec. Miał 49 lat

PODKARPACIE. Tragiczne informacje napłynęły wczoraj (6 bm.) rano z Radomia. W wieku 49 lat zmarł trener Artur Kupiec. – W ostatnim czasie ikona i jeden z najbardziej zasłużonych ludzi Broni Radom – informuje klub.

Artur Kupiec był wychowankiem Broni. Jako 18 latek przeniósł się do Legii Warszawa. Tam zadebiutował w ekstraklasie, tam miał możliwość grania w europejskich pucharach. Miał bogatą przygodę z piłką. Korona Kielce, Polonia Warszawa, Hutnik Warszawa, Ceramika Opoczno, czy też Mazowsze Grójec. U schyłku swojej kariery postanowił pomóc Broni. Jako grający trener w sezonie 2007/08 awansował z zespołem z piątej… do trzeciej ligi. Po sukcesach w 2012 roku został trenerem Siarki Tarnobrzeg. Potem jeszcze dwukrotnie wracał do Broni. W 2018 roku jeszcze raz wywalczył z Broni Radom. W sumie po raz trzeci. Był też w 2010 roku Najpopularniejszym Trenerem Ziemi Radomskiej. Mówiono o nim wówczas „Król Artur”, bo odnosił duże sukcesy!

Ostatnio pracował w klubie do 24 sierpnia 2021 wespół z synem Wiktorem, który pomagał mu w prowadzeniu drużyny.

źródło: Broń Radom, fb


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

dr Zbigniew Hałat: Woda – masowy produkt czyli mega problemy. Odpowiedzi na pytania widzów / tvPolska.pl

07-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.