REKLAMA

Lekarz czy urzędnik? Lekarze z PSNLiN mówią jak jest!

Lekarze z wieloletnim doświadczeniem, państwo Żytkowscy, wzięli udział w rozmowie dla tvPolska.pl. Medycy wypowiedzieli się sceptycznie o podejmowanych przez rząd działaniach, przestrzegając przed sianiem strachu i paniki.

Lekarz nauk medycznych Beata Wrodycka- Żytkowska i lekarz nauk medycznych Andrzej Żytkowski odpowiedzieli na pytania zadane przez tvPolska.pl. Medycy zwrócili uwagę na destrukcyjny wpływ strachu na ludzkie życie. Poddali w wątpliwość rządowe działania, powołując się na własne doświadczenie i inne autorytety medyczne.

Państwo Żytkowscy są lekarzami z wieloletnim doświadczeniem. Wraz z PSNLiN prowadzą szereg działań, na co dzień dzieląc się swoją wiedzą i radą z ludźmi w całej Polsce. Sumienie i wartości etyczno-moralne wykształtowane przez lata pracy, nie pozwalają im bezczynnie przyglądać się sytuacji, która ma miejsce w polskim systemie zdrowia, i na całym świecie.

ZOBACZ TAKŻE:

Dr Bodnar represjonowany za pomoc pacjentom! Polacy SKAZYWANI na WYROK! Szpital to OSTATECZNOŚĆ!

 

01-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.