REKLAMA

26-latek chciał popełnić samobójstwo! Błyskawiczna reakcja policjantów

W sytuacji kiedy zagrożone jest ludzkie zdrowie lub życie, liczy się każda minuta. Szybkie dotarcie do rannej osoby i udzielenie pierwszej pomocy, może uratować jej życie. Z taką sytuacją zmierzyli się dzielnicowi z Jasienicy Rosielnej. Funkcjonariusze dotarli do rannego 26-latka, zatamowali krwawienie i przekazali pod opiekę lekarzy.

 

  W środę około godz. 18, dyżurny brzozowskiej komendy odebrał zgłoszenie o mężczyźnie, który chciał targnąć się na własne życie, raniąc się w rękę. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna może znajdować się w sytuacji, która zagraża jego życiu.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze z Jasienicy Rosielnej, przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych, bardzo szybko dotarli do miejsca zamieszkania 26-latka. W łazience znaleźli rannego mężczyznę, który mocno krwawił. Dzielnicowi wiedzieli, że w takiej sytuacji ważna jest każda minuta. Natychmiast przystąpili do działania. Udzieli 26-latkowi pierwszej pomocy, założyli opaskę uciskową i opatrunek, który zapobiegł krwawieniu. Chwilę później na miejsce dotarła karetka pogotowia. Mężczyzna trafił do szpitala.

Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy i sprawnie przeprowadzonej interwencji, 26-latek szybko trafił pod opiekę lekarzy.

 

Źródło: KPP Brzozów

28-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.