REKLAMA

Zima rzuciła wszystko i wyjechała w Bieszczady! (VIDEO)

Zima rzuciła wszystko i wyjechała w Bieszczady! (VIDEO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. „Gdzie się podziała zima?” – to pytanie zadali sobie Mateusz i Darek z kanału „Zieloni w podróży” w serwisie YouTube. Podróżnicy znaleźli ją w Bieszczadach, pokonując szlak z Wetliny na Smerek i Połoninę Wetlińską. Ich wyprawę można zobaczyć w nakręconym przez nich materiale video.


Foto: screen z filmu, YouTube / Zieloni w podróży

 Aura, która towarzyszy mieszkańcom Rzeszowa i okolic, przypomina bardziej jesień niż zimę. Twórcy YouTubowego kanału „Zieloni w podróży” wpadli na pomysł, by zimy poszukać w Bieszczadach. Mateusz i Darek nagrali wideo ze swojej wyprawy, które możecie obejrzeć nad tekstem artykułu.

Gdzie się podziała zima? W ostatnich dniach coraz częściej zadawałem sobie to pytanie, bo początek 2020 roku należał do wyjątkowo ciepłych. Na poszukiwania zimy postanowiliśmy wyruszyć w Bieszczady i wyjazd ten okazał się strzałem w dziesiątkę. Naszym celem na krótki spacer miał być Smerek, na który mieliśmy wejść żółtym szlakiem z Wetliny, ale na miejscu nieco zrewidowaliśmy nasze plany. Uznaliśmy, że spacer Połoniną Wetlińską i podziwianie panoramy z Osadzkiego Wierchu będzie dodatkową atrakcją – czytamy w opisie filmu.


Foto: screen z filmu, YouTube / Zieloni w podróży

Źródło: YouTube / kanał: Zieloni w podróży, Rzeszów24.pl

04-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)