REKLAMA

Zaginęła 12-letnia Wiktoria

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionej Wiktorii Stefanowskiej. 12-letnia mieszkanka Czelatyc w czwartek, 20 lutego br. około godz. 15.30 wyszła z domu swojej cioci, zamieszkałej w Czelatycach. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu prowadzą czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem 12-letniej Wiktorii Stefanowskiej, mieszkanki Czelatyc. 20 lutego, około godz. 15.30 dziewczynka wyszła z domu swojej cioci zamieszkałej w Czelatycach i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, nie skontaktowała się też z rodziną.

Rysopis poszukiwanej: wzrost 155 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy koloru ciemny brąz, długie, proste, oczy niebieskie, twarz owalna. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę zieloną – moro z różowym kapturem obszytym futerkiem, spodnie dresowe czarne, granatowe buty sportowe, granatowa czapka.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu dziewczynki proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu pod nr tel. 16 6240310 albo najbliższą jednostką policji pod nr 112.

KPP Jarosław

21-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline