REKLAMA

SANOK: Włamanie do mieszkania. Ukradli 10 tys. zł!

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców powiatu sanockiego, którzy włamali się do jednego z mieszkań. 47-letnia kobieta i jej 42-letni kompan ukradli blisko 10 tysięcy złotych. Oboje usłyszeli zarzuty. Za przestępstwo, jakim jest kradzież z włamaniem grozi im kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę policjanci otrzymali informacje o włamaniu do jednego z mieszkań na terenie Sanoka. Jeszcze tego samego dnia, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego, którzy pracowali nad tą sprawą, zatrzymali 47-letnią mieszkankę powiatu sanockiego mogącą mieć związek z tym przestępstwem.

Podczas wykonywanych czynności śledczy ustalili, że kobieta nie działała sama. Wspólnie z 42-latkiem, dostała się do wnętrza mieszkania, z którego ukradła pieniądze w kwocie około 10 tysięcy złotych.

Policjanci odzyskali prawie w całości skradzione pieniądze. Podejrzani usłyszeli zarzut dokonania wspólnie i w porozumieniu kradzieży z włamaniem, za który zgodnie z kodeksem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

foto: KPP Brzozów / archiwum

źródło: KPP Sanok

09-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)