REKLAMA

SANOK / STRACHOCINA: Msze święte NA ŻYWO! (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa wielu wiernych nie zdecyduje się na bezpośredni udział w niedzielnej mszy świętej. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców Sanoka i okolic, proponujemy oglądanie TRANSMISJI NA ŻYWO z nabożeństw sprawowanych w Parafii Przemienienia Pańskiego / Fara, Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz z Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie.

Zarządzenia i rekomendacje w kwestii dyspensy od udziału w niedzielnej mszy świętej wydała Konferencja Episkopatu Polski i Metropolita Przemyski. Obowiązują również ograniczenia zaordynowane przez rząd w ramach stanu epidemii. W trosce o zdrowie, zapewne wielu wiernych zdecyduje się na pozostanie w domu. Nie oznacza to jednak, że musimy całkowicie rezygnować z przeżywania liturgii niedzielnych nabożeństw.

Dla wszystkich wiernych przedstawiamy możliwość oglądania TRANSMISJI NA ŻYWO z niedzielnych mszy świętych realizowanych za pośrednictwem kamer internetowych zainstalowanych w dwóch sanockich kościołach:

Parafia Przemienienia Pańskiego w Sanoku / Fara

KLIKNIJ TUTAJ LUB W ZDJĘCIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sanoku

KLIKNIJ TUTAJ LUB W ZDJĘCIE

Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie

KLIKNIJ TUTAJ LUB W ZDJĘCIE

 

21-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.