REKLAMA

Postronni kierowcy wyciągnęli poszkodowanego z pojazdu (ZDJĘCIA)

HACZÓW / PODKARPACIE. Dzisiejszego poranka (7 bm.) około godziny 8:45, zostaliśmy wezwani do dachowania samochodu osobowego, które miało miejsce w Haczowie – nieopodal granicy z miejscowością Iskrzynia. Samochodem samotnie podróżował mężczyzna.

Kierowcy, którzy najechali na zdarzenie, pomogli poszkodowanemu opuścić pojazd oraz udzielili mu pierwszej pomocy. Po naszym przybyciu strażacy przejęli mężczyznę i udzielili mu kwalifikowanej pierwszej pomocy, a także zabezpieczyli pojazd, z którego wyciekały płyny oraz oleje. Przy pomocy sorbentu zabezpieczono wycieki na jezdni oraz w rowie. Po chwili na miejsce dotarła również karetka pogotowia, dwa zastępy z PSP Brzozów, a także policja. Poszkodowany w stabilnym stanie został przetransportowany karetką do szpitala. Działania trwały niecałą godzinę. Przez kilkanaście minut droga pozostawała zablokowana. Po chwili ruch odbywał się wahadłowo. Przyczynę zdarzenia zbada policja.

Siły i środki:
– OSP KSRG Haczów (GCBA 3,5/35 Mercedes Benz-Atego, GLM 8 Ford Transit)
– PSP JRG Brzozów (GCBA 4/24 STAR-MAN, GBA 2,5/24 Renault Midlum, SLRr Ssang Yong)
– karetka pogotowia
– 2 radiowozy policji

źródło; OSP KSRG Haczów


07-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline