REKLAMA

PODKARPACIE. Tragiczny piątkowy wieczór. Nie żyje pieszy i kierowca quada (FOTO)

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków, do których doszło wczoraj wieczorem. W Łączkach Kucharskich zginął pieszy potrącony przez fiata. W miejscowości Ostrowy Tuszowskie nie udało się uratować życia kierującego quadem, który uderzył w drzewo.

Miejsce wypadku w Ostrowy Tuszowskie pow. kolbuszowski

Do pierwszego wypadku doszło około godz. 17:30, w Łączkach Kucharskich w powiecie ropczycko-sędziszowskim, na drodze wojewódzkiej nr 986. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 63-letni kierujący fiatem, potrącił pieszego. 69-letni mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń zmarł. Kierujący samochodem był trzeźwy. Utrudnienia na drodze wojewódzkiej, związane z tym zdarzeniem, trwały kilka godzin.

Drugi tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce po godz. 22, w miejscowości Ostrowy Tuszowskie, w powiecie kolbuszowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący quadem, 33-letni mieszkaniec gminy Cmolas, jadąc drogą przez las uderzył w drzewo. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu. Pasażer quada, 51-letni mieszkaniec tej samej gminy, trafił do szpitala. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Na miejscu obu wypadków pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Prowadzone w tych sprawach postępowania pozwolą wyjaśnić dokładne okoliczności tych zdarzeń.

źródło: KWP Rzeszów

18-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.