REKLAMA

LESKO: Zmarznięta i zdezorientowana. Pomogli starszej kobiecie

LESKO / PODKARPACIE. Dzisiaj nad ranem, lescy policjanci uratowali przed wychłodzeniem 90-letnią kobietę. Mieszkanka Leska przewróciła się na ulicy i nie potrafiła podnieść się z ziemi o własnych siłach. Seniorka była zmarznięta i zdezorientowana. Trafiła pod opiekę ratowników medycznych.

Dziś (23 bm.) około godz. 3 nad ranem, policjanci z zespołu patrolowego z Leska – sierż. Paweł Wątroba i st. post. Kamil Kusy, zauważyli w centrum miasta, leżącą na ulicy kobietę. Mieszkanka Leska przewróciła się i nie mogła o własnych siłach podnieść się z ziemi. Seniorka była przemarznięta z powodu niskiej temperatury, miała dreszcze i kontakt z nią był utrudniony. Kobieta nie potrafiła dokładnie wskazać gdzie mieszka i nie umiała wytłumaczyć jak się znalazła w tym miejscu.

Policjanci udzielili 90-letniej kobiecie pierwszej pomocy. Z uwagi na stan w jakim znajdowała się seniorka, funkcjonariusze wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które zabrało starszą panią do szpitala.

KPP Lesko

23-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline