REKLAMA

Znaleziono ciało dziecka. Trwa ustalanie czy to 5-letni Dawid

POLSKA. W okolicy węzła Pruszków na autostradzie A2 policjanci odnaleźli ciało chłopca. Jak przekazuje przedstawiciel Komendy Stołecznej Policji, „Z prawdopodobieństwem graniczącym prawie z pewnością, jesteśmy przekonani, że jest to 5-letni Dawid”.

Policjanci prowadzący poszukiwania, na trasie pomiędzy Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim znaleźli ciało dziecka. Z prawdopodobieństwem graniczącym prawie z pewnością, jesteśmy przekonani, że jest to 5-letni Dawid. Chłopiec, którego poszukiwaliśmy od północy z 10 na 11 lipca – mówił po godzinie 16 na antenie TVN24 Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji.

Przypomnijmy, że 5-letni Dawid zaginął 10 lipca. Około 17.00 ojciec zabrał chłopca z domu i odjechał w nieznanym kierunku. Po czterech godzinach, przed 21.00 policjanci dostali zgłoszenie, że ojciec 5-latka nie żyje. Został potrącony przez pociąg. Wcześnie, bo przed godziną 19, matka chłopca miała otrzymać wiadomość sms od ojca, że nigdy nie zobaczy dziecka.

Poszukiwania chłopca trwały 10 dni. Stanowią największe tego typu działania w historii polskiej policji.

W TVN24 trwa wydanie specjalne poświęcone odnalezieniu ciała chłopca.

zdjęcie poglądowe / archiwum Esanok.pl

źródło: Red., TVN24.pl

20-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.