REKLAMA

Wypadek w Konieczkowej. Pieszy w szpitalu

KONIECZKOWA / PODKARPACIE. Wczoraj strzyżowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego do którego doszło w Konieczkowej. Osobowa honda potrąciła tam pieszego.

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 6, na prostym odcinku drogi powiatowej w Konieczkowej. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca hondy, 24-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, jechał w kierunku Niebylca. Widząc pieszego, który nagle zaczął przechodzić przez jezdnię, podjął próbę hamowania. Niestety nie udało mu się uniknąć potrącenia mężczyzny. 79-letni pieszy odniósł obrażenia w wyniku uderzenia bokiem pojazdu. Został przewieziony do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Wyjaśnianiem przebiegu i okoliczności wypadku zajmuje się Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie.

Policjanci apelują do kierowców oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność. Skutki braku uwagi, nieostrożności i brawury bywają tragiczne – najbardziej dosadnym tego dowodem jest aktualizowana na bieżąco mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym.

po36

Źródło: KPP Strzyżów

09-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline