REKLAMA

Wypadek dwóch skoczków spadochronowych. Trafili do szpitala

PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku skoczków spadochronowych. Dwóch mężczyzn w wieku 48 i 41 lat zostało zabranych do szpitala przez załogę karetki pogotowia ratunkowego. Na miejscu ekipa dochodzeniowo-śledcza wykonała oględziny i zabezpieczyła przedmioty należące do skoczków. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj po godz. 12, dyżurny mieleckiej Policji przyjął zgłoszenie o wypadku dwóch spadochroniarzy. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, którzy niezwłocznie udali się na miejsce, dwóch mężczyzn skakało ze spadochronem w tandemie. 48-letni instruktor oraz 41-letni uczestnik skoku wylądowali na jednej z posesji w Chorzelowie, uderzając o betonową ścianę. Prawdopodobną przyczyną upadku mógł być zawał, którego doznał w czasie skoku instruktor tandemu. Obaj mężczyźni z obrażeniami trafili do mieleckiego szpitala. 48-letni mężczyzna na miejscu zdarzenia był reanimowany przez ratowników medycznych, którzy przywrócili pacjentowi krążenie i oddech.

Na miejscu zdarzenia pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci przesłuchali świadków, zabezpieczyli przedmioty należące do skoczków, wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Zebrany materiał dowodowy pozwoli ustalić przebieg i okoliczności wypadku.

03-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline