REKLAMA

W Solinie znaleziono ciało kobiety. Czy to zaginiona 43-latka?

BIESZCZADY / PODKARPACIE. W poniedziałek w Solinie przypadkowy przechodzeń natknął się na zwłoki kobiety w głębokim stanie rozkładu. Jak ustaliła policja, to najprawdopodobniej przemyślanka poszukiwana od zeszłego roku przez policję.

Ciało znajduje się w głębokim stanie rozkładu. Przy martwej kobiecie znaleziono dokumenty. Możliwe, że jest to 43-latka, której przemyscy i lescy policjanci oraz rodzina poszukiwali od października 2018 roku. Wówczas podejrzewano, że kobieta może znajdować się w Bieszczadach, gdyż własnie tam logował się jej telefon po raz ostatni. Denatka leczyła się na depresję i zaburzenia osobowości, znikała już wcześniej.  

Typujemy, że może być to nasza zaginiona, jednak na ten moment nie mamy pewności, ze względu na daleko posunięty stan rozkładu ciała. Policjanci prowadzą czynności identyfikacyjne. Sekcja zwłok określi, co było przyczyną zgonu kobiety – informuje mł. asp. Marta Fac, rzecznik prasowy przemyskiej policji.

Na ciało kobiety natknął się przypadkowy przechodzeń na terenie jednej z działek w Solinie.

Badania sekcyjne zaplanowano na 18 lipca.

foto: archiwum esanok.pl/poglądowe

 

17-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.