REKLAMA

UWAGA! Zablokowana krajowa 19! Pali się cysterna, 3 osoby poszkodowane! (VIDEO)

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. Przed godziną 14.00 w Lipowicy na DK 19 doszło do wypadku. Zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe i osobówka. Droga jest zablokowana!

 

Jak podaje st. asp. Paweł Buczyński, oficer prasowy krośnieńskiej policji, do zdarzenia doszło o 13.45 na DK 19 w Lipowicy w powiecie krośnieńskim.

Zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe – w tym cysterna, oraz samochód osobowy. Na ten moment wiadomo, że w zdarzeniu zostały poszkodowane trzy osoby, trudno powiedzieć jak rozległe są ich obrażenia.

Na miejscu strażacy gaszą płonącą cysternę, w której przewożono łatwopalną substancję. Droga krajowa nr 19 jest zablokowana w obu kierunkach, tak może być jeszcze przez dobrych kilka godzin. Samochody osobowe policja kieruje na objazdy, kierowcy ciężarówek muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać na odblokowanie jezdni.

Na miejscu pracuje kilkanaście zastępów straży pożarnej, policja, załogi karetek pogotowia oraz załoga LPR z Krakowa i Sanoka.

Video: krosno112.pl/fb

 

 

foto: krosno112.pl/fb

07-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.