REKLAMA

TYRAWA: Osobówka zderzyła się koniem. Zwierzę zginęło na miejscu (ZDJĘCIA)

TYRAWA WOŁOSKA / PODKARPACIE. W niedzielę po godzinie 20 w Tyrawie Wołoskiej doszło do wypadku. Spłoszony koń wybiegł na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy. Fordem podróżowało pięć osób. Dwie, w tym kobieta w ciąży, zostały przewiezione do szpitala. Zwierzęcia nie udało się uratować.

Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 20 w Tyrawie Wołoskiej. Osoby zajmujące się hodowlą koni odprowadzały zwierzęta z wypasu. Po przekroczeniu drogi, zwierzęta znajdowały się już na działce, gdzie mieściła się stajnia. Nagle, jeden z koni spłoszył się i zawrócił na jezdnię. Tam, zderzył się z nadjeżdżającym fordem.

Osobówką podróżowało pięć osób. Dwie z nich, w tym kobieta w ciąży, zostały przewiezione do szpitala. Zwierzęcia nie udało się uratować.

Kierowca był trzeźwy, podobnie jak osoba sprawująca opiekę nad koniem.

Policja prowadzi postępowanie w sprawie wypadku. Dokumenty określające okoliczności zdarzenia ustalone przez funkcjonariuszy trafią niebawem do sądu.

foto: OSP Tyrawa Wołoska

 

26-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.