REKLAMA

Tragedia w Nowej Wsi. Nie żyje rowerzysta!

NOWA WIEŚ / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego tragicznego wypadku w Nowej Wsi. Kierujący samochodem peugeot partner, jadąc w kierunku Lublina, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu. Tam zderzył się z rowerzystą. W wyniku odniesionych obrażeń rowerzysta, mimo reanimacji, zmarł.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 15 w Nowej Wsi. Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kierujący samochodem marki Peugeot Partner, 53-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc w kierunku Lublina, zjechał nagle na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z rowerzystą. Mimo podjętej reanimacji 34-letni rowerzysta, mieszkaniec gminy Głogów Małopolski, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Kierowca peugeota, był w chwili zdarzenia trzeźwy, jednak okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Pracujący na miejscu, pod nadzorem prokuratora, policjanci zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku. Decyzją prokuratora kierujący peugeotem została zatrzymany w policyjnym areszcie.

po4

fot: archiwum KMP Rzeszów

Źródło: KMP Rzeszów

03-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.