REKLAMA

Świetna zabawa podczas Dni Łańcuta! Sylwia Grzeszczak porwała publiczność! (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

Świetna zabawa podczas Dni Łańcuta! Sylwia Grzeszczak porwała publiczność! (VIDEO, ZDJĘCIA)

ŁANCUT / PODKARPACIE. To były dwa dni pełne pozytywnej energii, uśmiechów i integracji mieszkańców Łańcuta i okolic. To właśnie dla nich przygotowano wiele atrakcji, z których korzystano od rana do późnego wieczora. Wyjątkowe obchody miały związek z 670. rocznicą nadania praw miejskich Łańcutowi.

W sobotę zorganizowano historyczny Wielki Turniej Gmin Powiatu Łańcuckiego, z takimi konkurencjami jak choćby jedzenie kiełbasy na czas. Tuż po
zakończeniu zmagań zarówno zawodnicy, jak i kibice mogli częstować się pysznym tortem. Wieczór należał między innymi do Luizy Ganczarskiej, która zaśpiewała przed własną publicznością.

Gwiazdą wieczoru była Sylwia Grzeszczak. Jej efektowne wystąpienie rozgrzało publiczność do czerwoności. Mieszkańcy miasta, ale również fani, którzy przyjechali do Łańcuta z wielu polskich miejscowości usłyszeli zarówno największe przeboje wokalistki, jak i utwory skomponowane w ostatnim czasie. Artystka czaruje swoim głosem oraz grą na pianinie od 10 lat. Nie inaczej było podczas Dni Łańcuta 2019.

Zapraszamy do obejrzenia realcji video oraz obszernej galerii zdjeć.


09-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.