REKLAMA

Skonfiskowane nielegalne automaty do hazardu

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, podczas działań prowadzonych wspólnie z funkcjonariuszami Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, na terenie Jarosławia i Szówska, zabezpieczyli dziesięć urządzeń do gier hazardowych. Automaty były wykorzystywane niezgodnie z przepisami ustawy o grach hazardowych.

Mundurowi z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą jarosławskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, zabezpieczyli automaty do gier hazardowych. Kontrole przeprowadzono na terenie Jarosławia oraz Szówska. W trzech lokalach ujawniono łącznie dziesięć urządzeń do gier hazardowych. Gry kontrolne przeprowadzone na urządzeniach potwierdziły, że wykorzystywane są one do przestępczego procederu nielegalnych gier w rozumieniu ustawy o grach hazardowych.

Ujawnione urządzenia zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu. W tej sprawie toczy się postępowanie karno-skarbowe.

 

 303-198127

KPP Jarosław

31-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline