REKLAMA

RZESZÓW: Motocykliści z regionu utopili marzannę i rozpoczęli nowy sezon! (FOTO, WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Ponad dwa tysiące motocyklistów spotkało się w niedzielę na wiosennym zlocie miłośników jednośladów zorganizowanym w Rzeszowie. Uczestnicy spotkania, topiąc marzannę – przywitali wiosnę. Można było również wziąć udział w specjalnie przygotowanych na tę okazję konkursach.

303-183789

Foto: Podkarpacka Policja

Ponad dwa tysiące miłośników jednośladów przyjechało do Rzeszowa, by przywitać wiosnę. Motocyklistom, którzy spotkali się w niedzielne przedpołudnie przy hali Podpromie, towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda.

To już VIII edycja tej imprezy. Jej organizatorem jest Forum Podkarpackich Motocyklistów. Wydarzeniu towarzyszyły konkursy z nagrodami oraz strefa gastronomiczna. Wśród dwóch tysięcy motocykli, które zaparkowały na parkingu pod mostem Zamkowym, znalazł się też mobilny ambulans. Uczestnicy mogli także obejrzeć pokazy rolkarzy. Nad bezpieczeństwem uczestników zlotu czuwali funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Policjanci przypominali o zasadach bezpieczeństwa i rozdawali odblaski.

Punktem kulminacyjnym było topienie marzanny – symbolu zakończenia zimy i rozpoczęcia nowego sezonu motocyklowego.

 

Źródło: Forum Podkarpackich Motocyklistów, Podkarpacka Policja


15-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.