REKLAMA

Przekroczył prędkość. Miał prawie trzy promile

ROGI / PODKARPACIE. Policjanci z krośnieńskiej drogówki podjęli interwencję wobec kierującego volkswagenem, który przekroczył dozwoloną prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna był pijany. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat więzienia.

W sobotę wieczorem, policjanci z wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy prowadzili pomiar prędkości w miejscowości Rogi. Po godz. 21, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem, który przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że siedzący za kierownicą volkswagena 41-latek miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie, a jego samochód nie posiadał aktualnych badań technicznych. Policjanci uniemożliwili kierującemu dalszą jazdę i zatrzymali jego prawo jazdy.

Przypominamy, że prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości stanowi przestępstwo zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności lub jej pozbawienia do 2 lat.

 po34

Źródło: KMP Krosno

09-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline