REKLAMA

Policjant po służbie zatrzymał złodzieja

PRZEMYŚL / PODKARPACIE. Funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, będąc po służbie w Przemyślu, zauważył dwóch pracowników sklepu, którzy kogoś szukali. Ustalił, że próbują znaleźć mężczyznę, który ukradł alkohol i uciekł. Mając rysopis złodzieja, policjant szybko go zatrzymał.

Służba w Policji jest szczególna, bo policjantem jest się 24 godziny na dobę. Praca nie kończy się w momencie rozliczenia służby, czy zdjęcia munduru. Nie ma znaczenia, w którym wydziale, w której jednostce pełni się służbę. Sierż. Adam Szanter na co dzień pracuje w Wydziale Patrolowo-Interwencyjnym jarosławskiej jednostki. W sobotę, kiedy doszło do zdarzenia w Przemyślu, był po służbie, co nie przeszkadzało mu w podjęciu interwencji na terenie sąsiedniej jednostki.

Będąc przed sklepem zauważył dwóch pracowników dyskontu. Jeden z nich biegł i najwyraźniej kogoś szukał. Funkcjonariusz po rozmowie z drugim pracownikiem dowiedział się, że szukają mężczyzny, który ukradł ze sklepu dwie butelki alkoholu i uciekł. Funkcjonariusz ustalił rysopis i natychmiast ruszył w pościg za mężczyzną. Szybko dogonił uciekiniera i zatrzymał. Wezwał na miejsce patrol, który zajął się 19-letnim mieszkańcem powiatu jarosławskiego. Młody mężczyzna odpowie za popełnione wykroczenie kradzieży sklepowej.

po98

Źródło: KPP Jarosław

30-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.