REKLAMA

Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę

POSADA GÓRNA / PODKARPACIE. Policjant będąc po służbie zatrzymał pijanego kierowcę. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara 2 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po północy, na ul. 3-go Maja w Posadzie Górnej. Policjant będący po służbie, podróżował w kierunku Rymanowa zauważył, że jadący przed nim seat nie utrzymuje prawidłowego toru jazdy i porusza się całą szerokością jezdni. Kiedy kierujący seatem zjechał na pobocze i zatrzymał się, policjant podbiegł do samochodu i wyłączył silnik. Funkcjonariusz o zdarzeniu poinformował dyżurnego krośnieńskiej komendy. Po dotarciu patrolu ruchu drogowego na miejsce, zgłaszający przekazał funkcjonariuszom pijanego kierowcę.

Badanie stanu trzeźwości 31-letniego mieszkańca gminy Rymanów wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara 2 lat więzienia.

303-184906

KMP Krosno

02-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.