REKLAMA

PODKARPACIE: Przerażające odkrycie. W zaroślach znaleziono zwłoki bez głowy

PODKARPACIE. W lasku przy drodze prowadzącej do Brzeźnicy w powiecie dębickim odnaleziono okaleczone zwłoki pozbawione głowy. Policja ustaliła, że to ciało zaginionego 11 maja 62-latka. Był mieszkańcem wsi Pustków-Osiedle. Sprawą zajęła się prokuratura. Śledczy próbują wyjaśnić, jak doszło do tragedii.

O przerażającym odkryciu napisał wczoraj dziennik Fakt, a za nim RadioZET.

Jak ustaliła gazeta, w zagajniku przy ścieżce prowadzącej do Brzeźnicy straż pożarna odnalazła okaleczone zwłoki bez głowy. W toku czynności prowadzonych przez policję, ustalono, że to 62-letnie mężczyzna, który 11 maja wyszedł z domu do sklepu i już nie wrócił. Ciało, po znakach szczególnych, mieli rozpoznać członkowie rodziny. Dodatkowo, przy zwłokach znaleziono legitymację.

Głowę mężczyzny próbowały odnaleźć specjalnie przeszkolone psy tropiące, sprowadzone z Lublina. Pomimo dokładnego przeczesania terenu, nie odnaleziono jej.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Dębicy. Pod uwagę brany jest scenariusz zabójstwa lub wypadku. Wiadomo, że denat cierpiał na padaczkę. Mógł dostać ataku, a ciało mogły rozczłonkować zwierzęta, bowiem znaleziono ich ślady na miejscu.


foto: zdjęcie poglądowe / archiwum

źródło: Fakt, RadioZET, Red.

07-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.